Karan Johar

کارگردان


کاران جوهر (انگلیسی: Karan Johar؛ زادهٔ ۲۵ مهٔ ۱۹۷۲) هنرپیشه، کارگردان، فیلم‌نامه‌نویس، و تهیه‌کننده اهل هند است. وی از سال ۱۹۹۵ میلادی فعالیت هنری خود را آغاز کرد.

برخی به او لقب “گاد فادر بالیوود” را داده اند و معتقدند او نفوذ بسیار بالایی در صنعت سینمایی هند دارا می باشد.

کاران جوهر کار خود را با نویسندگی و کارگردانی فیلم “داره یه اتفاقایی میفته” آغاز کرد.این فیلم با حضور زوج مشهور “شاهرخ خان و کاجول” بسیار موفق ظاهر شد و توانست جوایز متعددی برای کاران به ارمغان آورد. پس از آن نیز وی با فیلم‌های دیگری نظیر “من خان هستم” توانست جوایز معتبر سینمای هند نظیر جوایز فیلم‌فیر را از آن خود کند. وی علاوه بر کارگردانی،نویسندگی،تهیه‌کنندگی و بازیگری در سینما ،تاک شوی معروف “قهوه با کاران”را در تلویزیون اجرا می‌کند که از سال ۲۰۰۴ تا ۲۰۱۸ ،شش فصل از آن بر روی آنتن رفته است.این برنامه گفتگوی کاران با بازیگران مشهور (سلبریتی) بالیوود است.

او در کتاب زندگی نامه خود با عنوان “یک پسر نامناسب” بعد از سال ها تعقیب توسط رسانه ها بالاخره گرایش جنسی خود را همجنسگرایی عنوان کرد.او تاکید کرد چندین سال قبل رابطه ای را در لس آنجلس داشته که به علت نقل مکان آن فرد به نیویورک، تمام شده است. او ادامه داد: مردم به من میگویند من با [[همجنسگرایی]] شوخی میکنم و رفتار یکنواختی دارم.اما واقعیت این است که من این موضوع را سر میز شام آوردم.روزانه ایمیل های زیادی از سرتاسر هند از دختران و پسران زیادی دریافت میکنم که از من قدردانی میکنند.اون ها میگفتن حداقل الان مردم میدونند اصل ماجرا چیه.

کاران صاحب دو فرزند دختر و پسر به نام های یاش و روحی است که از طریق رحم جایگزین، در سال 2017 به دنیا آمده اند و دو قلو هستند.

مشاهده فیلم ها و سریال های Karan Johar

  • گاهی خوشی گاهی غم