داستان فیلم هری پاتر و تالار اسرار

هری پاتر دومین سال تحصیلی اش را در مدرسه ی جادوگریِ هاگوارتز شروع می کند. اما یک موجود اسرار آمیز در مدرسه در کمین اوست. صداهای شیطانی از دیوارها بگوش می رسند و حوادث وحشتناکی در هاگوارتز اتفاق می افتد و…

تصاویر فیلم هری پاتر و تالار اسرار

دانلود فیلم Harry Potter and the Chamber of Secrets
دانلود فیلم Harry Potter and the Chamber of Secrets
دانلود فیلم Harry Potter and the Chamber of Secrets
دانلود فیلم Harry Potter and the Chamber of Secrets
دانلود فیلم Harry Potter and the Chamber of Secrets

دانلود فیلم خارجی هری پاتر و تالار اسرار 2002 از سایت سی مووی

پس از انتشار کتاب هری پاتر و سنگ جادو، کمپانی برادران وارنر حق ساخت اقتباس از روی رمان را در سال ۱۹۹۹ به قیمت ۱ میلیون پوند (معادل ۱٫۶۵ میلیون دلار در سال ۱۹۹۹) خریداری کرد و کار پیش تولید فیلم به صورت رسمی از سال ۲۰۰۰ در انگلستان آغاز شد. پیش از کریس کلمبوس، گزینه‌هایی همچون راب راینر و استیون اسپیلبرگ برای کارگردانی فیلم در نظر گرفته شده بودند. رولینگ اصرار داشت که تمام بازیگران فیلم انگلیسی یا ایرلندی باشند و فیلم حتماً در مکان‌های تاریخی یا استودیویی در داخل انگلستان فیلم‌برداری شود.
هری پاتر و سنگ جادو در تاریخ ۱۶ نوامبر ۲۰۰۱ در انگلستان و آمریکا اکران شد. فیلم با واکنش مثبتی از سوی منتقدان مواجه شد و توانست ۹۷۵ میلیون دلار در سرار جهان فروش کند که آن را تبدیل به پرفروش‌ترین فیلم سال ۲۰۰۱ می‌کند. سنگ جادو در زمان اکران، پس از تایتانیک، دومین فیلم پرفروش تاریخ سینما لقب گرفت و در حال حاضر نیز رتبه چهل‌وهفتم را این جدول در اختیار دارد. سنگ جادو همچنین بعد از هری پاتر و یادگاران مرگ – قسمت دوم، پرفروش‌ترین فیلم مجموعه هری پاتر است. فیلم نامزد و برنده جوایز متعددی شد؛ از جمله نامزد سه جایزه اسکار بهترین موسیقی، بهترین طراحی صحنه و بهترین طراحی لباس. فیلم، هفت دنباله داشت که با هری پاتر و تالار اسرار (۲۰۰۲) آغاز و با هری پاتر و یادگاران مرگ – قسمت دوم (۲۰۱۱) پایان یافت.

جان ویلیامز که پیش‌تر در فیلم تنها در خانه با کلمبوس همکاری کرده بود به عنوان آهنگساز انتخاب شد. ویلیامز موسیقی فیلم را در لس آنجلس و در مجموعه موسیقی تنگلوود نوشت و آن را در سپتامبر ۲۰۰۱ در لندن ضبط کرد. او در مجموع ۷۳ دقیقه موسیقی ساخت که شامل ۱۹ قطعه بود. قطعه تم هدویگ که به عنوان قطعه اصلی فیلم انتخاب شد و در چندین صحنه نیز به گوش می‌رسد، به مرور تبدیل به یکی از نشانه‌های دنیای هری پاتر شد. موسیقی این فیلم برای ویلیامز، نامزدی جایزه اسکار را به همراه داشت.

لینک های دانلود فیلم Harry Potter and the Chamber of Secrets با دوبله فارسی افزوده شد.

تمام فیلم های خارجی سانسور شده هستند.
حجم مصرفی شما نیم بها محاسبه می شود.
لینک های دانلود

دیدگاه خود را بنویسید

avatar
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن