داستان فیلم ماجرای نیمروز: رد خون

روایت کلی این فیلم پیرامون اتفاقات بعد از پایان جنگ ایران و عراق در سال ۱۳۶۷ و عملیات مرصاد است. نیروهای امنیتی ایران متوجه حضور نفوذی‌های سازمان مجاهدین خلق پس از پذیرش قطعنامه ۵۹۸ توسط ایران در جبهه می‌شوند. با ارسال دو مأمور امنیتی به بغداد می‌خواهند قبل از شروع عملیات فروغ جاویدان ، عباس زریباف فرمانده این عملیات را ترور کنند. اما داستان طور دیگری رقم می‌خورد.

تصاویر فیلم ماجرای نیمروز: رد خون

دانلود فیلم ماجرای نیمروز 2 رد خون
دانلود فیلم ماجرای نیمروز 2 رد خون
دانلود فیلم ماجرای نیمروز 2 رد خون

دانلود فیلم ایرانی ماجرای نیمروز: رد خون 1398 از سایت سی مووی

ماجرای نیمروز: رد خون، دنباله فیلم سینمایی ماجرای نیمروز به کارگردانی محمدحسین مهدویان، تهیه‌کنندگی سید محمود رضوی و نویسندگی حسین تراب نژاد و ابراهیم امینی محصول سال ۱۳۹۷ در ژانر تریلر است. این فیلم در سی و هفتمین دوره جشنواره فیلم فجر رونمایی شد و با نامزدی در ۱۲ رشته این جشنواره، توانست ۳ سیمرغ بلورین بدست آورد.

روزبه کمالی، روزنامه‌نگار، در نقد این فیلم می‌گوید که «جای دژخیم و قربانی عوض شده؛ زندانبان، قربانی بی‌معرفتی و خیانت زندانی ناسپاس تصویر می‌شود. آیا این قرائت از تاریخ آشنا به نظر نمی‌رسد؟ سید علی خامنه‌ای، رهبر ایران، در واکنش به افشای نوار صوتی حسینعلی منتظری در نکوهش و محکومیت اعدام‌های ۱۳۶۷، هشدار داده بود که در قضاوت‌ها دربارهٔ دهه شصت، جای شهید و جلاد عوض نشود.» روزبه کمالی معتقد است که ماجرای نیمروز: رد خون را می‌توان لبیکی به این فراخوان خامنه‌ای قلمداد کرد.

محمد عبدی منتقد و پژوهشگر هنر، با اشاره به رویکرد ستایش‌گرانهٔ فیلم در قبال شخصی مثل سعید امامی، مضمون «ماجرای نیمروز» را به‌صراحت خطرناک و بی‌ارتباط با آفرینش هنری می‌داند.

این فیلم با ثبت هفده میلیون و صد هزار دقیقه تماشا در سه روز ابتدایی انتشار، پر بازدیدترین فیلم سیاسی اجتماعی شبکه نمایش خانگی لقب گرفت. این رکورد تا پیش از این، در اختیار قسمت اول این فیلم به نام “ماجرای نیمروز” بود.

تریلر فیلم ماجرای نیمروز 2 رد خون

لینک های دانلود فیلم ماجرای نیمروز 2 رد خون با کیفیت عالی افزوده شد.

تمام فیلم های خارجی سانسور شده هستند.
حجم مصرفی شما نیم بها محاسبه می شود.
لینک های دانلود

دیدگاه خود را بنویسید

avatar
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن