داستان فیلم مرد آهنی 1

«تونی استارک» که یک مخترع و کارخانه دار میلیاردر است ، به وسیله ی چند نفر دزدیده می شود و آنها او را مجبور می کنند که سلاحی اسرار آمیز بسازد اما به جای آن استارک زره ای آهنین می سازد و به وسیله این زره از چنگشان می گریزد و به آمریکا بر می گردد و تصمیم می گیرد از این زره برای مبارزه با شر استفاده کند و…

تصاویر فیلم مرد آهنی 1

دانلود فیلم Iron Man 2008 با دوبله فارسی
دانلود فیلم Iron Man 2008 با دوبله فارسی
دانلود فیلم Iron Man 2008 با دوبله فارسی
دانلود فیلم Iron Man 2008 با دوبله فارسی
دانلود فیلم Iron Man 2008 با دوبله فارسی
دانلود فیلم Iron Man 2008 با دوبله فارسی

دانلود فیلم خارجی مرد آهنی 1 2008 از سایت سی مووی

از سال ۱۹۹۰ شرکت‌های یونیورسال پیکچرز، فاکس قرن بیستم و نیو لاین سینما در پی آماده‌سازی این فیلم بودند که در سال ۲۰۰۶ مارول استودیوز حق ساخت این فیلم را به انحصار خود در آورد. مارول، پروژه را به همراهی شرکت پارامونت پیکچرز به عنوان اولین همکاری با بودجه داخلی کار کرد. کارگردان فیلم جان فاورو قسمت‌های نخست فیلم را در کالیفرنیا آمریکا برداشت کرد و به دلیل وجود ابرقهرمان‌های فراوان در نیویورک از قرار دادن مرد آهنی در این شهر سر باز زد. در زمان فیلم برداری بازیگران برای ساخت دیالوگ‌های خود آزاد گذاشته شده بودند چرا که گروه نویسندگی مشغول شکل دادن به داستان و صحنه‌های اکشن فیلم بودند. نسخه‌های لاستیکی و آهنی زره توسط شرکت استن وینستون ساخته شد، هر چند در آن از افکت‌های کامپیوتری نیز استفاده شد. شرکت‌های هاسبرو و سگا وسایل مورد نیاز را فروختند و برای دیگر خدمات با شرکت‌های آئودی، برگر کینگ، ال جی و سون-ایلون قرارداد بسته شد.
مرد آهنی با بودجه ۱۴۰ میلیون دلار توانست بیش از ۵۸۵ میلیون دلار در سراسر جهان فروش داشته باشد که آن را به هشتمین فیلم پرفروش ۲۰۰۸ تبدیل می کند.

بازخوردهای فیلم و به خصوص بازیگری داونی اکثراً مثبت بود. بنیاد فیلم آمریکا این فیلم را به عنوان یکی از ده فیلم برتر اعلام کرد. داونی، فاورو، پالترو در ۷ مه ۲۰۱۰ برای قسمت دوم فیلم، مرد آهنی ۲ بازگشتند. مرد آهنی در همان دنیایی رخ می‌دهد که دیگر فیلم‌های مستقل مارول استودیوز رخ داده بودند. داونی یک بار برای در نقش استارک در فیلم هالک شگفت‌انگیز و باری دیگر در سال ۲۰۱۲ در فیلم انتقام جویان به نقش آفرینی پرداخت. دنباله دیگری به نام مرد آهنی ۳ در ۳ مه ۲۰۱۳ منتشر شد.
در مه ۲۰۰۸، مرد آهنی توسط وبسایت راتن تومیتوز بهترین فیلم سال تا آن موقع از نظر منتقدین انتخاب شد. در آن زمان از ۱۰۷ منتقدی که نظری راجع به فیلم منتشر کرده بودند، ۹۵٪ آن‌ها نظرشان مثبت بود و این امتیاز تا ژانویه ۲۰۱۰ پابرجا بود.
هم‌اکنون در این وبسایت، نظرات ۲۴۲ منتقد راجع به فیلم جمع‌آوری شده که ۹۳٪ آن‌ها مثبت بوده و به صورت میانگین نمره ۷٫۶ از ۱۰ به آن داده‌اند. در قسمت خلاصه نظرات سایت آمده‌است: «جان فاورو و رابرت داونی جونیور این فیلم ابرقهرمانی هوشمند و تأثیرگذار را به وجود آورده‌اند که حتی کسانی که طرفدار کمیک نیستند، از آن لذت می‌برند.» متاکریتیک بر پایه نظرات ۳۸ منتقد، نمره ۷۹ از ۱۰۰ به آن داده است.

لینک های دانلود فیلم Iron Man 2008 با افزوده شد.

متاسفانه لینک های دانلود در دسترس نیست.

دیدگاه خود را بنویسید

avatar
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن