دانلود فیلم The Terminator 1984

ترمیناتور


ترمیناتور
سال ساخت : 1984
ساخت کشور : آمریکا انگلیس
زمان فیلم : دقیقه
کارگردان : James Cameron

داستان فیلم ترمیناتور

دورانی که در بحبوحه ی جنگ ، ماشین‌ها و ربات‌ها عملاً کنترل زمین را به دست گرفته‌اند و مشغول نابود کردن آخرین انسان‌های باقی‌مانده هستند ، نابودگر که یک ربات انسان‌نما است ، به سال ۱۹۸۴ فرستاده می‌شود تا ماموریتی را انجام دهد. اما…نابودگر (به انگلیسی: The Terminator) یا ترمیناتور یک فیلم علمی تخیلی و اکشن محصول سال ۱۹۸۴ آمریکا است، به کارگردانی جیمز کامرون و با بازی آرنولد شوارتزنگر، مایکل بین و لیندا همیلتون که اولین فیلم از مجموعه نابودگر می‌باشد.دیالوگ معروف برمیگردم برای اولین بار در این فیلم به کاربرده شد. ۹ سال پس از ساخت این فیلم جیمز کامرون دنباله ی این فیلم را به عنوان نابودگر ۲: روز رستاخیز ساخت.

تصاویر بیشتر فیلم

دانلود فیلم The Terminator 1984 دانلود فیلم The Terminator 1984 دانلود فیلم The Terminator 1984 دانلود فیلم The Terminator 1984

نابودگر (به انگلیسی: The Terminator)یا ترمیناتور یک فیلم علمی تخیلی و اکشن محصول سال ۱۹۸۴ آمریکا است، به کارگردانی جیمز کامرون و با بازی آرنولد شوارتزنگر، مایکل بین و لیندا همیلتون که اولین فیلم از مجموعه نابودگر می‌باشد.دیالوگ معروف برمیگردم برای اولین بار در این فیلم به کاربرده شد.۹ سال پس از ساخت این فیلم جیمز کامرون دنباله ی این فیلم را به عنوان نابودگر ۲: روز رستاخیز ساخت.

کیفیت : Bluray 1080p
حجم : 1.7GB
فرمت : mkv
زبان : دوبله فارسی
کیفیت : Bluray 720p
حجم : 850MB
فرمت : mkv
زبان : دوبله فارسی
کیفیت : Bluray 480p
حجم : 500MB
فرمت : mkv
زبان : دوبله فارسی

دیدگاه خود را بنویسید

avatar
  مشترک شدن  
اطلاع رسانی کن